ورود / ایجاد حساب کاربری
دسته ها: معرفی برند

محصولات ضد انگل دمودکسیلین

محصولات دمودکسیلین

معرفی محصولات دمودکسیلین

demodexCilin

تحقیقات علمی چند دهه اخیر در دانشگاه های معتبر دنیا بر ارتباط معنی دار و وسیع بین بیماری های پوستی چون روزاسه، درماتیت سبوره، آکنه های مقاوم به درمان و ریزش مو با تراکم بالای انگل های دمودکس صحه گذاشته‌اند.

برند Demodexcillin معرف اولین محصولات پوستی ضد انگل دمودکس ساخت ایران است که به صورت تخصصی در جهت بهبود مشکلات پوست و مو مرتبط با انگل دمودکس با تحقیقات دانشمندان و متخصصان در این زمینه طراحی و فرموله شده است.

با محصولات دمودکسیلین آشنا شوید:

لوسیون پوست دمودکسیلین:

لوسیون پوست دمودکسیلین به عنوان اساسی‌ترین عنصر در پکیج محصولات دمودکسیلین نقش مستقیم و حداکثری در کاهش تراکم دمودکس ایفا می کند. این محصول با برخورداری از مواد موثر دارای منشاء گیاهی با گرید دارویی و فرمولاسیون منحصر به فرد نه تنها با اثر بخشی بالا تراکم انگل‌ها را در سطح پوست و مو کاهش می‌دهد بلکه بر خلاف نمونه های خارجی موجود در بازار بدون بروز هیچگونه حساسیت، عوارض جانبی و خشکی پوست به نرمی و شادابی پوست نیز کمک می کند.

لوسیون پوست دمودکسیلین با فرم محلول به صورت اسپری با سایز ذرات بسیار ریز با پیشرفته‌ترین دستگاهها تولید شده است تا قابلیت نفوذ و جذب بالایی در پوست داشته باشد و به صورت اثربخش در سطح پوست صورت توزیع شود.

لوسیون پوست دمودکسیلین را در فاصله مناسب از پوست به صورت یکنواخت اسپری نمایید. این لوسیون بر اساس تحقیقات انجام شده بهتر است دوبار در طول شبانه روز (یک بار شب قبل از خواب و یک نوبت صبح) استفاده شود، لازم به ذکر است بر اساس نوع عارضهای پوستی، شرایط پوست مصرف کننده و نظر پزشک معالج یا مشاور دمودکس ممکن است توصیه بر یکبار شب ها تا ۳ بار مصرف در طول شبانه روز متغیر باشد. با توجه به اینکه دمودکسها اغلب شبها روی سطح پوست حرکت و جفت گیری می کنند استفاده از ترکیبات ضد دمودکس در شب می تواند به کاهش تراکم دمودکسها کمک شایانی نماید و کاراتر باشد.

در طول دوره درمان جهت اثر بخشی هرچه بیشتر، استفاده از محصولات تکمیلی دمودکسیلین به شرح زیر توصیه اکید می گردد.

بیشتر بدانید  مزوتراپی ؛ آری یا خیر

شامپو ضدشوره و پاک کننده دمودکسیلین:

شامپو ضد شوره و پاک کننده دمودکسیلین با توجه به فرمولاسیون منحصر به فرد این شامپو و مواد موثر ضد دمودکس و ضد قارچ استفاده شده از بهترین برند های دنیا، این شامپو علاوه بر قدرت شویندگی مناسب، به کاهش تراکم دمودکس های پوست سر کمک می کند. بر اساس تحقیقات بعمل آمده توصیه می شود حداکثر ۳ نوبت در هفته استفاده شود. زمان مناسب استفاده از این شامپو بر اساس تحقیقات به عمل آمده شبها می باشد.

کرم مرطوب کننده دمودکسیلین:

با توجه به اینکه انگل دمودکس از چربیهای موجود در اغلب کرمها و مواد آرایشی تغذیه می کند، فرمولاسیون کرم مرطوب کننده دمودکسیلین به گونهای طراحی شده است که نه تنها دمودکسها از آن تغذیه نمی کنند بلکه به از بین رفتن آنها نیز کمک شایانی می نماید. به منظور حفظ طراوت و جلوگیری از خشکی پوست استفاده از کرم مرطوب کننده دمودکسیلین اکیدا توصیه می شود. بعد از استحمام و یا درصورت خشکی پوست در طول شبانه روز می توان از مرطوب کننده دمودکسیلین به منظور آبرسانی عمیق، کاهش قرمزی و خارش پوست استفاده نمود.

کرم ضد آفتاب دمودکسیلین:

در تمامی فصول سال برای محافظت در برابر اشعه های مخرب آفتاب از کرم ضد آفتاب دمودکسیلین بهره مند شوید. مواد موثره و پایه این کرم ضد آفتاب به گونهای طراحی شده است که امکان تغذیه انگلها از آن میسر نیست. در صورت خشکی پوست می توانید از کرم مرطوب کننده دمودکسیلین قبل از کرم ضد آفتاب استفاده نمایید. پس از اتمام زمان قرار گیری در معرض آفتاب جهت حذف آلاینده های محیطی و بقایای کرم ضد آفتاب پوست خود را با ژل شستشوی صورت دمودکسیلین شستشو دهید.

ژل شستشوی صورت دمودکسیلین:

فرمولاسیون ویژه این محصول برای پاکسازی پوستهای حساس با عارضه های مختلف از جمله روزاسه، درماتیت سبوره، خارش و آکنه بسیار مناسب است. به منظور رفع آلودگی های ناشی از مواد آرایشی و بهداشتی، آلاینده های هوا و پس از فعالیتهای روزانه استفاده از ژل شستشوی صورت دمودکسیلین توصیه می شود. استفاده از کرم مرطوب کننده دمودکسیلین پس از استفاده از ژل شستشوی صورت دمودکسیلین توصیه می شود.

بیشتر بدانید  با محصولات آنجکس آشنایی دارین؟

تحقیقات علمی چند دهه اخیر در دنیا ارتباط جدی بین بیماری‌های روزاسه، درماتیت، آکنه‌های مقاوم به درمان و ریزش مو را با تراکم بالای انگل‌های دمودکس اشاره می‌کند و به همین علت نیاز مبرم به محصولات ضد انگل‌های دمودکس و سازگار با پوست‌های حساس و آسیب دیده وجود دارد. بخش تحقیق و توسعه شرکت نیکچهر گستر آریا فارمد، با مطالعات مستمر در زمینه انگل‌های دمودکس و بهره گیری از مقالات روز، متخصصین پوست و مو، میکروبیولوژیست‌ ها و داروسازان فرمولاسیون موثری برای محصولات پوستی ضد دمودکس ارائه نموده است.

نظرات شما
ارسال دیدگاه برای این محصول

بدون دیدگاه
ارسال نظر

در حال ارسال دیدگاه ...
مقالات مشابه

محصولات ضد انگل دمودکسیلین

برند Demodexcillin معرف اولین محصولات پوستی ضد انگل دمودکس ساخت ایران است و به صورت تخصصی در جهت بهبود مشکلات پوست و مو مرتبط با انگل دمودکس طراحی شده است. [ادامه مقاله]
پکیج ضد دمودکس سر آنجکس

با محصولات آنجکس آشنایی دارین؟

در این مقاله سعی شده تا شما را با محصولات آنجکس آشنا کنیم. یکی از محصولات برجسته این برند، اسپری‌های ضد دمودکس آنجکس می‌باشد. اگر با دمودکس آشنا نیستید، مقاله ضد دمودکس ما را مطا...[ادامه مقاله]

تمامی حقوق این سایت محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محصولات سایت، پیگرد قانونی دارد

Copyright © 2018 | All Rights Reserved