ورود / ایجاد حساب کاربری

توضیحات برند اوسرین Eucerin

Thumbnail

نام برند: اوسرین Eucerin

توضیحات:

کارل پاول بایرزدوف یک داروساز آلمانی است که در سال ۱۸۸۲ میلادی کارخانه بایزردوف را در آلمان تاسیس کرد. در سال ۱۹۰۰میلادی با تولید محصولات تخصصی پوست اوسرین توانست شهرتی جهانی در میان متخصصین پوست به دست آورد. برند اوسرین بر پایه‌ی تحقیقات پیشرفته‌ی متخصصین پوست تولید شده است و از ویژگی شاخص این برند بی ضرر بودن و کارایی اثبات شده ی این محصولات است. محصولات اوسرین برای تمام افراد حتی کودکان و کسانی که پوست‌های حساس دارند مناسب است.

شایان ذکر است این محصولات فاقد ماده موثره‌ی اوسرین بوده و تنها نام این برند اوسرین است. در سال ۲۰۰۳ کمپانی اوسرین با کشف آکواپورین به اصل بنیادی انتقال رطوبت از یک سلول به سلول دیگر پی برد و موفق یه کسب جایزه نوبل شد و با تولید محصولات آکواپورین تحولی عظیم در زمینه‌ی محصولات رطوبت رسان پوست ایجاد کرد. هم‌چنین در سال ۲۰۰۶ برای اولین بار از ماده ای بنام اسید هیالورونیک درمحصولات ضد چروک هیالورن فیلر استفاده نمود این ماده به دلیل توانایی فوق العاده‌ای که در جذب آب دارد می‌تواند در لحظه خطوط را تا حد زیادی کاهش دهد و نسل جدیدی از محصولات ضد چروک را به بازار عرضه نماید. اوسرین پیشرو تمامی برندهای درما تو لوژیک بوده و با سابقه‌ی بیش از ۱۲۵ سال در زمینه‌ی تولید محصولات پوستی از شهرت و اعتبار بی‌نظیری دردنیا برخوردار است.

 

 

 

 

منبع: https://iranbeauty.com شرکت بوته سبز مهر آیین وارد کننده محصولات آرایشی بهداشتی است. محصولات برند اوسرین Eucerin در وب سایت پوست دوست به فروش می‌رسند.

تازه های این برند

بدون خبر

تمامی حقوق این سایت محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محصولات سایت، پیگرد قانونی دارد

Copyright © 2018 | All Rights Reserved