ورود / ایجاد حساب کاربری

توضیحات برند اویدرم Eviderm

Thumbnail

نام برند: اویدرم Eviderm

توضیحات:

شرکت اویدرم با حفظ اصالت محصولات خود همواره در صدد پیشرفت و برخورداری از دانش روز دنیا می باشد و سالانه با جلسات مکرر با شرکت‌های اروپایی جدید‌ترین و مؤثرترین مواد اولیه معتبر ارائه شده در دنیا را بررسی نموده و در صورت تائیدیه و آزمایش‌های مکرر در محصولات جدید خود استفاده می نماید.

علاوه بر فرمولاسیون اختصاصی محصولات که با فکر و توان اعضاء هیات مدیره و مدیر تولید شرکت انجام می پذیرد، این شرکت در طراحی، تولید، بسته بندی و توزیع محصولات خود کاملاً خودکفا بوده و با دقت و برنامه ریزی خاصی شایستگی خود را در جهت پاسخگویی به نیاز مصرف کنندگان با کیفیت مطلوب سرلوحه کار خود قرار داده است.

شرکت اویدرم با لطف و نعمت‌های بی شمار و بیکران پروردگار و در سایه همت و غیرت گروه عظیمی از نیرو‌های جوان و نخبه ، امید و انگیزه را برای خانواده‌های ایرانی متبلور ساخته که حاصل آن ایجاد حس مسئولیت پذیری، تقویت روحیه همکاری گروهی، آموزش شخصیت‌های شغلی کارآمد و اصولی، کسب درآمد و استقلال مالی ، توسعه سطح علمی و آرامش خانواده‌ها از امنیت شغلی و پیشرفت فرزندانشان می باشد.  همانگونه که مدیریت این شرکت با  الهام گرفتن از اندیشه‌های مثبت و منطقی معتقد است تداوم فعالیت کارآفرینانه نیازمند زیربنایی مستحکم است که با پرورش و تربیت نیر‌های جوان حاصل می گردد.

شرکت اویدرم با تعامل مثبت و همکاری مؤثر با شرکت های پخش سراسر کشور محصولات خود را در کلیه استان‌ها، شهرستان‌ها و حتی مناطق دورافتاده در اختیار عموم قرار داده است و هیچ گاه کمی و کاستی از قبیل موجود نبودن محصول در داروخانه، مرجوعی محصول به دلیل بعد مسافت و …. وجود نداشته و محصولات با صرف معقول‌ترین هزینه در اختیار تمامی اقشار جامعه قرار داده شده است.

همانگونه که مستحضر هستید کلیه محصولات از طریق داروخانه‌های سراسر کشور قابل دسترس می باشند که این موضوع گواهی بر درمانی بودن محصولات دارد. بسیاری از مواد اولیه بکار گرفته شده برای اولین بار در محصولات این شرکت مورد استفاده قرار گرفته و با تأثیر بر سلول‌های بنیادی موجب بهبود و درمان زیرساختی مشکلات می باشند. در همین راستا راهکارهای اختصاصی جهت رفع مشکلات پوست و مو به صورت ارثی (آندروژنیک) و غیر ارثی  (غیر آندروژنیک) ارائه شده است.

استفاده از سورفکتانت‌های ملایم، اکتیوهای منحصر به فرد و عصاره‌های گیاهی مرغوب از جمله دیگر موفقیت‌های  فرمول محصولات می باشد که به هم افزایی و ترغیب مشتریان منجر شده است.

 

 

 

 

منبع: https://iranbeauty.com شرکت کیمیا فراز زیبایی تولیدکننده محصولات آرایشی بهداشتی است. محصولات برند اویدرم Eviderm در وب سایت پوست دوست به فروش می‌رسند.

تازه های این برند

بدون خبر

تمامی حقوق این سایت محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محصولات سایت، پیگرد قانونی دارد

Copyright © 2018 | All Rights Reserved