ورود / ایجاد حساب کاربری

توضیحات برند سپیژن Cepigene

Thumbnail

نام برند: سپیژن Cepigene

توضیحات:

پیشینه استفاده از وسایل و مواد مرتبط با کازمتیک به هزاران سال پیش بر می گردد و در این بین ٢ ملت فرانسه و ایران در این حوزه فعالیت های گسترده ای داشته اند.
ایرانیان باستان جزء اولین کسانی بوده اند که فرمولاسیون های آرایشی را برای درمان و زیبایی به کار می بردند و ملت فرانسه نیز در حوزه علم کازمتیک مدرن شهرت جهانی دارند.
با تکیه بر تجربیات موفق قبلی در همکاری کشور در قالب شرکت روبرته فرانسه و شاخه خاورمیانه آن کمپانی در ایران، برند سپیژن با هدف ارئه محصولات کازمتیک اثر بخش (Pharma – cosmetic) پس از ٣ سال مطالعه در سال ٢٠٠٨ راه اندازی گردید.
اساس برند سپیژن از سال ٢٠٠٨ و پس از حدود ٣ سال مطالعه در شرکت روبرته فرانسه طرح ریزی شد و با توجه به تجربه همکاری موفق قبلی در تولید مولکول های اسانس در شاخه ایران این کمپانی و با در نظر داشتن بازار گسترده خاورمیانه در حوزه محصولات آرایشی بهداشتی از سال ١٣٨٩ خورشیدی این برند در شرکت دارویی، آرایشی، بهداشتی سپیتاک همگام با شرکت روبرته ادامه مسیر داد.

منبع: https://iranbeauty.com شرکت سپیتاک تولید کننده محصولات آرایشی بهداشتی است. محصولات برند سپیژن Cepigene در وب سایت پوست دوست به فروش می‌رسند.

تازه های این برند

بدون خبر

محصولات مرتبط

۱۶۵,۶۰۰تومان ۱۴۰,۷۶۰تومان
۱۴۶,۴۰۰تومان ۱۲۴,۴۴۰تومان
۱۶۵,۶۰۰تومان ۱۴۰,۷۶۰تومان
۱۶۵,۶۰۰تومان ۱۴۰,۷۶۰تومان
۱۶۵,۶۰۰تومان ۱۴۰,۷۶۰تومان
۳۳۵,۱۰۰تومان ۲۸۴,۸۳۵تومان
نمایش بیشتر محصولات

تمامی حقوق این سایت محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محصولات سایت، پیگرد قانونی دارد

Copyright © 2018 | All Rights Reserved