ورود / ایجاد حساب کاربری

توضیحات برند لیراک LIERAC

Thumbnail

نام برند: لیراک LIERAC

توضیحات:

درسال ۱۹۷۵ یک متخصص زیبایی بر آن شد تجربیات و تخصصی اش را در خدمت تمامی زنان قرار دهد. لیراک تاسیس گردید و تبدیل به اولین برند محصولات مراقبتی – زیبایی پوست در فرانسه شد که در برطرف کردن چروک‌های ناشی از پیری و اختلالات زیبایی در صورت و بدن تخصص دارد.
امروزه این ایده پیشرو از هر زمان دیگری در جوامعی دارای اهمیت است که مسئله بالا رفتن سن و ظاهر بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. خیلی زود این برند به عنوان الگویی در زمینه محصولات تخصصی زیبایی که اصول زیباسازی را با اثرات اثبات شده تلفیق کرده است جایگاه خود را درسطح بین‌المللی تثبیت کرد.
به عنوان پیشرو در محصولات زیبایی گیاهی – لیراک بهترین عناصر گیاهی فعال را با استانداردهای بالای علمی ترکیب می‌کند تا محصولاتی تولید نماید که منعکس کننده ارزش‌های اصلی این برند هستند، نوآوری، اثربخشی، سلامت، زنانگی و درک.
لیراک راز زیبایی پوست را می‌داند. این یک اثری است از تجربه و تخصص که می‌تواند حس شود و دیده شود. ایده آلی از اصالت فرانسوی که شما را هر روز همراهی و کمک می‌کند تا زیبا باشید و زیبا بمانید.

شرکت پونل برسام (پوبر) وارد کننده محصولات لیراک است.

 

 

 

 

 

منبع:http://www.poober.com شرکت پوبر وارد کننده محصولات آرایشی بهداشتی است. محصولات برند لیراک LIERAC در وب سایت پوست دوست به فروش می‌رسند.
منبع:

تازه های این برند

بدون خبر

تمامی حقوق این سایت محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محصولات سایت، پیگرد قانونی دارد

Copyright © 2018 | All Rights Reserved