ورود / ایجاد حساب کاربری

توضیحات برند نوکس NUXE

Thumbnail

نام برند: نوکس NUXE

توضیحات:

تاریخچه نوکس از خانم الیزا ژابز، بنیانگذار برند نوکس تفکیک ناپذیر است.
موفقیت نوکس در بین بانوان با ارائه محصول طبیعی و همچنین درک صحیح خانم الیزا ژابز از آنچه خانم‌ها برای رسیدن به زیبایی نیاز دارند آغاز شد. ایشان در شهر نور بزرگ شد و ریشه‌های شهری در وجود او بدین معنا بود که ایشان به خوبی می‌دانست چگونه آمال و آرزو‌های خانم‌های پاریسی را به حقیقت پیوند دهد. آن‌ها به دنبال یک مراقبت روزانه مؤثر و کمی لوکس از پوست بودند.

در اوایل سال ۱۹۹۰، خانم الیزا ژابر یک آزمایشگاه کوچک تخصصی پوست در پاریس برپا کرد و خوب می‌دانست که این شروع یک فعالیت بزرگ است: تلفیق بی نظیری از طبیعت و لوکس بودن، اصولی است که فلسفه این برند را طی سال‌ها پایه گذاری کرده است. در حقیقت ایشان از دوران کودکی مجذوب طبیعت بوده است. او با آوردن برند جدیدی به بازار که تلفیقی از طبیعت و نوآوری بوده است محصولاتی را ارائه نمود که حس فوق العاده زنانه ای را در خانم‌ها بیدار می‌کرد. چه چیزی بهتر از تلفیق طبیعت و نیازهای پیچیده و زیبایی خانم‌ها در سراسر دنیا؟

محصول بی نظیر و شگفت انگیز روغن پردی ژیوز، روغنی سبک و کم چرب مناسب برای صورت، بدن و مو که ترکیبی است از لذت و اثربخشی که نه تنها باعث تغذیه، ترمیم و نرمی پوست می‌شود، بلکه دارای رایحه‌ای بسیار مطبوع نیز هست. فرمولاسیون طبیعی آن که از روغن‌های کمیاب گیاهی گرفته شده و تاثیرات سریع آن بر پوست به تمام خانم‌ها اطمینان خاطر داده است که این محصول، روغنی بی نظیر است.

نوکس، قدرت طبیعت را حفظ می‌کند و باعث می‌شود خانم‌ها احساس زیبایی بی نظیر و شگفت انگیزی بدست آورند. راز و رمز خاصی در پشت پرده نوکس وجود ندارد. این برند تنها به تمامی تعهدهای خود برای زیباسازی طبیعی پوست عمل کرده است.

شرکت پونل برسام (پوبر) وارد کننده برند نوکس است.

 

 

 

 

منبع:http://www.poober.com شرکت پوبر وارد کننده محصولات آرایشی بهداشتی است. محصولات برند نوکس Nuxe در وب سایت پوست دوست به فروش می‌رسند.

تازه های این برند

بدون خبر

تمامی حقوق این سایت محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محصولات سایت، پیگرد قانونی دارد

Copyright © 2018 | All Rights Reserved