ورود / ایجاد حساب کاربری

توضیحات برند کدلی CAUDALIE

Thumbnail

نام برند: کدلی CAUDALIE

توضیحات:

داستان برند کدلی از زبان مبدع آن به صورت زیر بیان شده است.
داستان ما از قلب یک تاکستان خانوادگی در بُردو فرانسه شروع می‌شود. زیبایی بی همتای این طبیعت هر روز الهام بخش ماست. درخت مو و انگور دارای قدرت استثنایی برای جوان‌سازی پوست است. قدرتی که منتظر بود تا کشف شود.
آیا می دانید آنچه که دور می‌ریزید مثل گنج است؟
ملاقاتی که در سال ۱۹۹۳ در فصل برداشت انگور با پروفسور ورکوترن داشتیم، این جمله زندگی من را تغییر داد!
ما گنجی سرشار از اثرات مفید را از درختان مو استخراج می‌کنیم. دو سال بعد در ۱۹۹۵ پس از ثبت ترکیب انحصاری پلی فنول، کدلی متولد شد. من و همسرم می‌خواستیم در تاکستان خانوادگی مان مکانی رویایی برای استفاده از محصولاتمان ایجاد کنیم.
هیچ معجزه ای برای درمان پیری پوست وجود ندارد مگر یک ترکیب انحصاری!
درخت مو به طور طبیعی رسوراترول را برای دفاع از خود تولید می‌کند. در سال ۲۰۰۱ برای اولین بار این ترکیب بسیار مؤثر و طبیعی را در محصولات آرایشی و بهداشتی خود استفاده کردیم. رسوراترول درختان مو پایدار و تغلیظ شده است و در پیوند با اسیدهای چرب، جذب و تأثیر آن افزایش می‌یابد.
در تاکستان معروف است وقتی درختان مو می‌گریند چهره خانم‌ها روشن و شفاف می‌شود. هر سال در بهار درختان مو از خواب زمستانی بیدار می‌شوند و شیره‌ی درخت مو از ساقه‌های آن‌ها جاری می‌گردد.
من همواره در قبال زنانی که محصولات کدلی را مصرف می‌کنند احساس تعهد بسیاری دارم تا این محصولات ضمن احترام به طبیعت، بالاترین میزان ترکیبات طبیعی را داشته باشند.
رسوراترول منبع واقعی جوانی ماندگار است. بهترین پاداش برای ما خانم هایی هستند که محصولات ما را دوست دارند. خانم هایی که در سراسر جهان از محصولات ما استفاده و ابراز رضایت و خشنودی می کنند.
جبران هدیه ای که طبیعت هر روز به ما می دهد!
ما برای فراتر بردن تعهداتمان ۱٪ از گردش مالی جهانی خود را برای محافظت از طبیعت اختصاص می دهیم.

 

منبع: http://www.poober.com شرکت پوبر وارد کننده محصولات آرایشی بهداشتی است. محصولات برند کدلی Caudalie در وب سایت پوست دوست به فروش می‌رسند.

تازه های این برند

بدون خبر

تمامی حقوق این سایت محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محصولات سایت، پیگرد قانونی دارد

Copyright © 2018 | All Rights Reserved